برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۰/۹/۱۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» همه چیز در مورد فرش ماشینی ابریشم مصنوعی

فرش ابریشم مصنوعی کاشان

فرش ماشینی ابریشم مصنوعی
فرش یکی از عوامل مهم در تزیین منازل ما می باشند، انتخاب یک قالی خوب می تواند نقش موثری را در زیباسازی فضای منزل ما بدهد. امروزه محبوب ترین گونه زیرانداز که در انتخاب دکوراسیون منزل به فراوانی استفاده می شود فرش ابریشمی مصنوعی می باشد . قالی ماشینی ابریشمی مصنوعی دارای سابقه 50 ساله در صنعت قالیبافی ماشینی و همچنین بزرگترین تولید کننده در خاورمیانه می باشد. فرشهای ابریشمی مصنوعی ( فرش ویسکوز ) دارای تلفیقی زیبایی، هنر و خلاقیت طراحان ماهر و چیره دست قالی ماشینی می باشد و میتوان به جرات بیان کرد تفاوت فرش ابریشمی مصنوعی با فرش دستباف ابریشمی به سختی قابل تشخیص است. اگر بخواهیم از زیبایی این گونه فرشها بگوییم میتوانیم خیلی رمانتیک و هنری بیان کنیم که این گونه قالی ها کف خانه شما را به یک تابلوی هنری زیبا و فاخری تبدیل می کند که روح و روان آدمی را نوازش می دهد.1- ویژگی های فرشهای ابریشمی مصنوعی
از جمله ویژگی های بسیار مهم و کارآمد این فرشها زیبایی فوق العاده و براق بودنشان را بیان کرد. این فرشها بر روی سرامیک، سنگ و پارکت سر نمی خورند ونیازی به ترمز فرشندارند.
این قالی ها صد در صد قابل شستوشو می باشند و پرز نمی دهند بنابراین ضد حساسیت و آلرژی هستند و برای بیماران تنفسی بهترین گزینه در انتخاب و خرید این نوع فرش ماشینی می باشند و همچنین در برابر نور خورشید و سایش مقاومند. و حمل و شستو شوی آن آسان است و در انواع دکوراسیون زیبایی خود را دو چندان می کند.
 

2- الیاف مورد استفاده در فرش ابریشمی مصنوعی
الیاف این فرشها از جنس ابریشم مصنوعی یا پلی استر می باشد که ضد الکتریسته ساکن نیز هست. هرچه کیفیت ابریشم موجود در قالی ناب تر باشد، مسلما قیمت آن نیز بالاتر می رود . از جمله بارزترین خصوصیات این قالیها سایز و ابعاد مختلف آن می باشد که مناسب با هر خانه و دکوراسیونی است. و نکته جالبی که در طراحی این فرش می باشد شباهت بی نظیرش به قالی دستباف تبریز و قم است. اما اگر بخواهیم از معایب فرش ماشینی ابریشمی مصنوعی بگوییم می توانیم بیان کنیم که :

- به دلیل خاصیت براق و لطافتی که دارد از مقاومت و پاخوری کمتری نسبت به فرشهایی با جنس آکریلیک هستند ، بنابراین توصیه می شود در مکان هایی استفاده شود که رفت و آمد کمتری دارند مانند : اتاق های پذیرایی
 
3- تمیز کردن فرشهای مصنوعی
توصیه می شود در تمیز کردن این گونه فرشها از دستگاه مکنده (جارو برقی) و برس های قابل تنظیم استفاده نکنید و هر از چند گاهی مسیر جارو کردن خود را عوض کنید تا حالت پرز و بافت فرش تغییر نکند و فرش ماشینی ابریشمی ما تمیز شود . همان گونه که در فوق اشاره نمودیم کسانی که ارزش هنری، خلاقیت و کیفیت فرش ماشینی ابریشمی را می دانند این قالی را نه فقط به عنوان یک کف پوش، بله به مثابه یک اثر هنری خارق العاده و زیبا و سحر آمیز با پشتوانه ی غنی فرهنگی و تاریخی می نگرند.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شناسایی عیوب فرش های ماشینی هنگام خرید فرش
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته کاشان
•  همه چیز در مورد وزن فرش های ماشینی
•  از بین بردن جای مبلمان و وسایل سنگین از روی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه